herbamed.pl
Strona Główna Katalog Produktów Promocje Przechowalnia Kontakt  
Logowanie | Rejestracja
Twój koszyk jest pusty
Wybierz kategorię
- Bakalie
- Mąki / Kasze / Makarony
- Miody / Dżemy
- Płatki / Otręby / Ryż
- Soki / Napoje
Producent
Positive SSL
dotpay

Płatności

W wypadku sposobu płatności "przelew bankowy"  klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu Umowy sprzedaży w terminie 7 dni od dnia jej zawarcia.

W przypadku płatności kartą lub e-przelewem płantość odbywa się natychmiastowo, możliwe jest jednak zapłacenie w późniejszym terminie po kontakcie mailowym w celu wygenerowania linka do płatności.

 

Sposoby płatności za zamówienie:


Przelew bankowy - po złożeniu zamówienia i otrzymaniu potwierdzenia jego dokonania, należy wpłacić należność na podane konto bankowe. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie realizujemy zamówienie, o czym poinformujemy również mailem.

Dane do przelewu: Fama s.c. ul. Pruszkowska 8a 02-119 Warszawa

mBank nr. rachunku: 36 1140 2004 0000 3902 5121 2687

Tytuł wpłaty: wpisz numer Twojego zamówienia


Płatnośc kartą kredytową/debetową lub e-przelewem - po złożeniu zamówienia zostaną państwo przekierowani na stronę firmy rozliczającej płatności. Po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie realizujemy zamówienie, o czym poinformujemy również mailem.

Rozliczenia  transakcji  kartą  kredytową  i  e-przelewem  przeprowadzane  są  za pośrednictwem Dotpay.pl


Pobranie - Za zakupione produkty mogą Państwo zapłacić listonoszowi przy odbiorze paczki. Jeżeli doręczyciel nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem, wówczas zostawi awizo. W takiej sytuacji, przesyłkę należy odebrać w odpowiednim urzędzie pocztowym i uiścić za nią stosowną opłatę. Jeżeli paczkę ma dostarczyć firma kurierska, zapłacą Państwo za nią kurierowi przy odbiorze.

Wpisz swój email, aby otrzymywać informacje o nowościach

© Herbamed.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. Oprogramowanie KQS.store
Katalog Monet Euro